تبلیغات
فرهنگ جامع شیعه - آمریکا هنوز هم دشمن شماره یک ملت ایران است
همه چیز ، همه کار، هرنفس و...فقط برای عبادت خداوند منان. آیه 56 سوره ذاریات. انگیزه خلقت بشر

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

سه شنبه 21 مهر 1394-02:38 ب.ظاین دشمنی فقط مربوط به گذشته نیست بلکه دشمنی بالفعل و مربوط به همین سال 94 است و اگر از همه دشمنی ها و جنایتها و خیانتها ی آمریکا در گذشته در حق ملت ما روا داشته بگذریم و کودتاها و تحمیل جنگ و تحمیل شاهها ظالم و شکنجه گاهها ساواک و کشتار 230هزار شهید و صدها هزار جانباز را نادیده بگیریم؛ آیا دشمنی امروز آمریکا هم می توانیم نادیده بگیریم؟

می خواهم خودم پاسخی به سوال امروز بدهم چرا ما امریکا را دشمن شماره یک و خونی ملت ایران می دانیم و با وجود دست دادن ها و لبخندها و پیامها یقین داریم که امریکا دشمن ترین کشورها با ماست. و تمام این لبخندها و ابراز آمادگی برای تعامل با ملت ما یک دروغ بزرگ فریبکارانه است. که اگر گول این فریب را بخوریم تا ابد پشیمان خواهیم بود.

بنام خدا
چرا امروز آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است؟ و این دشمنی فقط مربوط به گذشته نیست بلکه دشمنی بالفعل و مربوط به همین سال 94 است و اگر از همه دشمنی ها و جنایتها و خیانتها ی آمریکا در گذشته در حق ملت ما روا داشته بگذریم و کودتاها و تحمیل جنگ و تحمیل شاهها ظالم و شکنجه گاهها ساواک و کشتار 230هزار شهید و صدها هزار جانباز را نادیده بگیریم؛ آیا دشمنی امروز آمریکا هم می توانیم نادیده بگیریم؟

می خواهم خودم پاسخی به سوال امروز بدهم چرا ما امریکا را دشمن شماره یک و خونی ملت ایران می دانیم و با وجود دست دادن ها و لبخندها و پیامها یقین داریم که امریکا دشمن ترین کشورها با ماست. و تمام این لبخندها و ابراز آمادگی برای تعامل با ملت ما یک دروغ بزرگ فریبکارانه است. که اگر گول این فریب را بخوریم تا ابد پشیمان خواهیم بود.

1-کدام دولت امروز یعنی در94/07/19 در شرق کشور گروههای تروریستی جیش الظلم و جند الکفر و ... تجهیز می کند آموزش می دهد مسلح می کندتا زنان و کودکان سیستانی بی گناه را به جرم شیعه بودن سر ببرند؟ و در حسینیه ها بمب بگذارند و در مراسم سینه زنی تاسوعا و عاشورا در چابهار شیعه و سنی عزادار را تکه پاره کنند؟

2-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19پناهگاه گروهکهای سلطنت طلب و جنایتکاری است که کودتاهای مکرر علیه ایران کردند و همین دوره اخیر با بمب گذاری در حسینیه شهر شیراز در ایام عزاداری کودک و نوجوان بی گناه را تکه پاره کردند؟

3-مردم عراق با تظاهرات بزرگ دهها هزار نفری بارها و بارها خواهان اخراج منافقین از کشورشان شدند مجلس عراق مصوبات متعددی گذراند که منافقین باید از عراق اخراج شوند. دولت عراق تصویب کرد که منافقین از عراق اخراج شوند و با قوه نظامی و انتظامی پادگان منافقین در عراق موسوم به پادگان اشرف را برچید.و آنها را برای اخراج راهی فرودگاه کرد.

کدام دولت منافقین را از فرودگاه بغداد به سوی پادگان نظامی خودش سوق داد و امروز در 94/07/19 این کدام دولت است که منافقین جنایتکار را که 12000نفر از انسانهای بهترین کشورمان را به شهادت رساندند و در دوران جنگ پیاده نظام صدام بودند و امروز هم در حال توطئه و عملیات تروریستی هستند؛در پایگاه لیبرتی در عراق آماده عملیات خشونت آمیز بعدی می کند؟

4-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19 کشت گسترده مواد مخدر و کارخانه های تبدیل آن به مواد مخدر خططرناک تر مانند هروئین و مورفین و کراک را در خاک افغانستان زیر پوشش امنیتی خود قرار داده و با وارد کردن بسیار گسترده مواد مخدر به ایران با ارزن ترین قیمت نسبت به جهان تلاش می کند جوانان ما را آلوده کند؟

5-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19 خاندان جنایتکار پهلوی سران شکنجه گر ساواک ، سران کودتاهای مکرر علیه ملت ایران را در خاک خود مستقر کرده و با حمایت کامل خود از انها امکانات توطئه و به راه اندازی گروههای جنایتکار را برای آنها فراهم می کند؟

6-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19 دهها شبکه ماهواره ای گروههای برانداز را که رسما اعلام می کنند خواهان نابودی جمهوری اسلامی هستند در سرزمین خود مستقر کرده و از آنها حمایتهای مالی و فنی و رسانه ای می کند؟

7-کدام دولت هفته گذشته در مجلس خود طرحی را به تصویب رساند که  با این بهانه که ایران در حوادث 35سال پیش لبنان علیه نظامیان متجاوز امریکایی دست داشته با یک دزدی آشکار و در روز روشن 46میلیارد دلار اموال جمهوری اسلامی ایران در بانکهای بین المللی را به عنوان غرامت کشته شدگان خود غارت کند؟

8-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19 بعد از 35سال از تعهد خود مبنی بر اینکه در ازای آزادی گروگانهای آمریکایی در لانه جاسوسی اموال بلوکه شده ایران در آمریکا را آزاد خواهد کرد سر باز می زند و با وجود اینکه 35سال است گروگان ها را تحویل گرفته هنوز اموال ملت مظلوم ایران را پس نمی دهد؟

9-کدام دولت امروز یعنی در 94/07/19 گروهک تروریست و آدم کش پژاک، دمکرات، کومله و ... در غرب کشور علیه ملت ایران تجهیز می کند و با در اختیار دادن اطلاعات جاسوسی آنها را به نا امن سازی غرب کشور تحریک می کند؟

10-کدام دولت گروههای تکفیری را در عراق و سوریه به راه انداخت و تلاش کرد با گرفتن موصل تکریت و دیاله، بغداد را در محاصره قرار دهد و با سقوط بغداد داعش را هم مرز ایران کند تا جنگ هشت ساله را اینبار با ماهیت ظاهرا مذهبی علیه ملت ایران به راه اندازد و امروز در 94/07/19 کدام دولت است که با توان قوا داعش را حمایت و از زمین و هوا و دریا برای آنها سلاح می فرستد؟

11-کدام کشور است که بیشتر از ناو جنگی خود را از ده هزار کیلومتر آن طرف تر به خلیج فارس  آورده  و مرتبا در طول مرزهای آبی ایران جولان می دهد و هر روز تهدید به حمله نظامی می کند؟

12-کدام کشور است که با همه قوا ابزار جاسوسی خود را علیه ایران بسیج کرده و علاوه بر گشت های هر روزه هوایی در تمام مرزهای هوایی ایران مرتبا پهبادهای خود را به داخل ایران می فرستد به گونه ای که تاکنون دهها فروند از این پهبادها غنیمت گرفته شده یا سقوط کرده است؟

اگر اینها برای اثبات اینکه امروز (و نه گذشته ) امریکا دشمن خونین ملت ما است کافی نیست! دهها مورد دیگر از دشمنی ها و جنایتهایی که امروز در حق ملت ما امروز روا می کندبرشماری کنیم. آنها که فکر می کنند یا می خواهند اینطور القا کنند که آمریکا آدم شده است فرض کنیم جواب دشمنی های بالا را بدهند و آن را توجیه کنند؛درمورد وحشیگریهای امروز آمریکا چه می گویند؟

آنهایی که به گفته مقام معظم ولایت می خواهند چهره آمریکا را بزک کنند اگر وطن دوست نیستند و میهن خود را دوست ندارند و از این همه دشمنی و کینه که فقط 12 بند آن نام برده شد؛ ککشان نمی گزد؟ لا اقل چشمان خود را به روی جنایتهای امروز آمریکا باز کنند و اگر مسلمان نیستند و اگر خون ایرانی در رگهایشان جاری نیست و غیرت ایرانی ندارند تا این دشمنی ها را پاسخ بدهند لااقل آزاده باشند.

1-آیا آمریکایی که امروز در کشتار کودکان بی دفاع یمن مشارکت دارد و علاوه بر تقویت رژیم جنایتکار آل سعود با هواپیماها و ناوهای خود مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون می کشد آدم شده است؟

2-آیا آمریکایی که امروز از رژیم زائرکش آل سعود که مرتکب جنایت کشتار هزاران حاجی مظلوم حمایت همه جانبه می کند؛ آدم شده است؟

3-آیا آمریکایی که امروز از رژیم سرکوبگر بحرین که حقوق اکثریت مردم آنجا را نادیده می گیرد و هر روز با کشتار جواب درخواستهای قانونی مردمش را می دهد آدم شده است؟

4-آیا آمریکایی که امروز تروریستهای تکفیری را در سراسر جهان مسلح کرده و به جان مسلمانان افتاده است ؛ آدم شده است؟

5-آیا آمریکایی که امروز از اشغال سرزمینهای مسلمین و جنایتهای رژیم کودک کش صهیونیستی و سوزاندن نوزاد 18ماهه فلسطینی حمایت همه جانبه می کند؛ آدم شده است؟

6-آیا آمریکایی که در 94/07/11 با هواپیماهای جنگنده بیمارستان شهر محروم قندوز افغانستان را هدف قرار می دهد و 250 پزشک و پرستار و بیماران مظلوم بی گناه زن و مرد و کودک و پیر و جوان را می کشد و حتی حاضر نیست به خاطر این جنایت عذرخواهی کند؛ آدم شده است؟

فقط و فقط احمق ها و خائن ها می توانند باور کنند که با این اوصاف امریکا قابل تعامل است

 
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 21 مهر 1394 10:57 ب.ظ


What causes burning pain in Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 11:54 ب.ظ
Hello, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing
facts, that's truly fine, keep up writing.
BHW
جمعه 1 اردیبهشت 1396 06:05 ق.ظ
My partner and I absolutely love your blog and find many of
your post's to be what precisely I'm looking for.

can you offer guest writers to write content in your
case? I wouldn't mind composing a post or elaborating on most
of the subjects you write concerning here.
Again, awesome web site!
نیوشا
سه شنبه 21 مهر 1394 03:44 ب.ظ
عزیزم می دونم افزایش بازدید خیلی هزینه داره اما اگه یه روز سرور وبلاگت به هر دلیلی بالا نیاد چه کار می تونی بکنی به کی دسترسی داری که ازش سوال کنی پس پیشنهاد می کنم به وب سایت من سر بزن پیشنهاد عالی برات دارم که این مشکلات دیگه اصلا نداشته باشی منتظرتم باور کن پشیمون نمی شی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر